header.png

9de online

Coöperatief van ICT specialisten

Wat doen we

9de online is een coöperatie van zelfstandigen in ICT, ieder met een eigen expertise. Dit loopt van wiskundige roostertechnieken tot grafisch webdesign en van moderne software architectuur tot elektrotechniek.

Onze technische interesse in handig gebruik van techniek, overzichtelijke scherm interfaces en efficiënte systemen is de verbindende factor. We werken vaak in kleine teams aan projecten met een doorlooptijd van een aantal maanden.

Spreekt dit verhaal je aan, wil je meer weten over hoe we samenwerken en wat we doen of wil je onze koffie een keer proeven? Kom een keer langs in Utrecht! Je kunt ons bereiken via langskomen@9de.online.

Waar we handig in zijn:

  • Tools, klein en groot, maken die exact doen wat nodig is

  • Kennis vergaren over technisch ingewikkelde onderwerpen.

  • Modulaire applicaties maken die uitbreidbaar en aanpasbaar zijn.

  • Gevraagd en ongevraagd met klanten meedenken om zo tot de beste oplossing te komen.

Wie zijn we

joren.png

Joren

Web applications, Node.js, productontwikkeling, toneel

joren@9de.online

lukas.png

Lukas

Graphic design, app development, muziek

lukas@9de.online

sjaak.png

Sjaak

Systemen, Programmeer-talen, Franse taal (beginner)

sjaak@9de.online

 
erik2.png

Erik

Webapplicaties, Python, D&D

erik@9de.online

dion.png

Roosterings software, c++ optimalisatie, natuurkunde

dion@9de.online

Michael.png

Michael

Data Analyse, LaTeX, communicatie, dansen

michael@9de.online

 
yoena.png

Yoena

Bioinformatica, Python, webtools, dansen

yoena@9de.online

Projecten

RFID/NFC kaartlezer

Hardware ontwikkeling, Antenne om een 7" touchscreen, Custom firmware

SOeasy

Reserveringssysteem (VO)

Roosteringstechniek, MVP, Geclusterde reserveringen, Aansluitende style & artwork

Cultuurmenu

Cursus: Een kindje krijgen

Online ouderschapscursus, HTML5 video, Vragenlijsten & 3D statemachine, CMS, Design voor laaggeletterd

Stichting Babywerk

Advies || Kopje koffie?

We vinden het altijd leuk om in contact te komen met mensen met technische interesse, een bedrijf of organisatie met een technische vraag of met mensen waarmee we kunnen samenwerken.

 

ONS KANTOOR

Europalaan 2, k16
3526KS, Utrecht